Informācija vecākiem
img

Iestājoties skolā, klases audzinātājs sazinās ar skolēnu un iepazīstas. Sarunas mērķis – nodibināt kontaktu ar skolēnu.

Vecāki paši izvēlas, cik aktīvi iesaistīties mācību procesā.
Jebkurā laikā var piekļūt visiem mācību materiāliem un sekot līdzi skolēna mācību procesam.
Klases audzinātājs- skolēna draugs un palīgs. Sava bērna izglītību varat uzticēt pilnībā mums.

Var būt arī tāds komunikācijas modelis, kad vecāks piedalās izglītības procesā periodiski.

Mēs garantējam, ka tiks nodrošināta cieņpilna attieksme pret pilnīgi visiem skolēniem un vecākiem. Mēs neizsauksim vecākus uz skolu vai nepārmetīsim skolēnam par kavētiem darbiem vai jebko citu, mums ir pavisam citādāks mācību modelis.

PAR MĀJASDARBIEM

Mīļie vecāki, mēs saprotam, ka Jūsu bērns ir dārgākais, kas Jums ir. Jūs, protams, vēlaties dot savam bērnam labāko.

Bet ne katru dienu, it īpaši pēc darba dienas, gribas palīdzēt risināt mājasdarbus. Citiem vārdiem, mēs saprotam, ka vecākiem negribas risināt mājasdarbus. Un kāpēc Jums vispār ir jārisna mājasdarbi, ja ir skola un pedagogi, kuriem tas ir tiešais pienākums?

Saprotot mūsu klientus - vecākus (mammas, kuras bieži vien nodarbojas ar mājasdarbu risināšanu), mēs šo uzdevumu veiksim Jūsu vietā, atvieglojot Jūs. Mēs cenšamies minimalizēt mājasdarbu apjomu un risinām visu nepeiciešamo tiešsaistes stundās ar jaunāko klašu skolēniem un testu veidā ar vecāko klašu skolēniem.

PAR ATTIECĪBĀM AR SKOLU

Mēs esam privāta maksas izglītības iestāde. Jūs esat klients un pasūtītājs. Tāpēc mēs pielāgojamies Jums un nodrošinām pakalpojumu.

Parastajā skolā vecākiem ir jāpielāgojas klases audzinātāja prasībām un raksturam, pie mums ir otradāk. Ir izglītības likums un programma, un, šo prasību robežās, mēs pielāgojamies Jūsu vajadzībām.

Mēs neizsaucam vecākus uz skolu un neizvirzām nekādas nepamatotas prasības. Mūsu skolēniem un vecākiem patīk šī brīvība un mūsu izveidotās attiecības. Pamēģiniet, un mēs darīsim visu, lai arī Jums patiktu.

PAR MACĪBU PROGRAMMU

Visas skolas strādā saskaņā ar izsniegtajām licencēm un akreditācijām. Mūsu skolai izsniegtā licence un akreditācija apliecina izglītības kvalitāti. Skolas sniedz zināšanas saskaņā ar Izglītības un zinātnes ministrijas apstiprinātām programmām, kas katrai skolai var atšķirties izvēles priekšmetu robežās. Visus iepriekšējā skolā apgūtos mācību priekšmetus mēs ieskaitīsim. Ja kāds no mācību priekšmetiem iepriekšējā skolā nebija, tad tas būs jāapgūst mūsu skolā.

Mēs vienmēr esam gatavi uzkalusīt vecāku viedokli un atbildēt uz viņu jautājumiem, kā arī nodrošināsim visu informāciju par bērna mācību sasniegumiem un progresu.

Izglītība ir mūsu sirdslieta. Mēs esam pielikuši visas pūles, lai katram skolēnam nodrošinātu atbilstošu izglītības servisu. Droši izvēlies mūsu skolu!

Neatradi meklēto?
Droši jautā!
img
img
img
img